מי אנחנו

image30


באמצעות אתר זה אנו מספקים לתלמידים שלנו (תלמידי בית הספר היסודי), שיעורים במדע ובסביבה. אנו מאמינים שהגברת המודעות בנושאי מדע וסביבה בקרב התלמידים, מובילה אותנו לעתיד טוב יותר. בעזרת חינוך המבוסס על עקרונות של חשיבה מדעית והגברת המודעות למפגעים הסביבתיים, עולה הסיכוי להתקדם לעולם טוב יותר.


הצוות

image31

נג'מה

נג'מה

נג'מה


כותבת הסיפורים היא נג'מה קעדאן, בעלת תואר ראשון במדעים ותואר שני ב״מחשבה הביולוגית״ ולומדת לתואר שלישי באוניברסיטת בר אילן. בעלת ניסיון בהכנה והעברת קורסים במדע וסביבה לתלמידי בתי הספר היסודיים.

image32

סלאם

נג'מה

נג'מה


מייסדת ומנהלת האתר היא סלאם, המחזיקה בתואר ראשון בשפה האנגלית, מייסדת מרכז סלאם לשלום. מטרת המרכז היא, הגברת המודעות לפיתוח בהתאם למטרות האו"ם. הפעילות של המרכז כוללת השתתפות בכנסים וסדנאות בינלאומיות ללמוד על תרבויות שונות מרחבי העולם. בנוסף, סלאם, בעלת ניסיון בהנחיית סדנאות מנהיגות, קורסים בשפה האנגלית ובניית אתרים.

image33

שרה

נג'מה

שרה


שרה היא סטודנטית בכיתה ה - היא אוהבת המדעים  וגם אוהבת לעזור לאחרים ולשמור על הסביבה. שרה חולמת לגדול על כוכב לכת בטוח ויפה עם משפחתה וחבריה. שרה שואפת להיות מדענית גדולה.

יעדים לפיתוח בר-קיימא

image34

יעדים לפיתוח בר-קיימא

היעדים לפיתוח בר-קיימא הם התוכנית להשגת עתיד טוב יותר ובר-קיימא לכולם. הם עוזרים להתמודד עם האתגרים העולמיים העומדים בפנינו, כולל אלה הקשורים לעוני, אי שוויון, שינויי אקלים, פגיעה סביבתית, שלום וצדק. ישנם 17 יעדים הקשורים זה בזה, וכדי שלא להשאיר אף אחד מאחור, חשוב שנשיג את כולם עד שנת 2030. אנו נשתתף בהעלאת המודעות למטרות הבאות:


  1. יעד 13: פעולת אקלים
  2. יעד 7: אנרגיה משתלמת ונקיה
  3. יעד 15: החיים על האדמה
  4. יעד 6: מים נקיים ותברואה
  5. יעד 4: חינוך איכותי